Sklepy te są bardzo poszukiwane przez ludzi

NajlepszyRabat.pl logo

W NajlepszyRabat.pl dokładamy wszelkich starań, abyś codziennie oszczędzał podczas zakupów online. Naszym celem jest codzienne odkrywanie najlepszych kodów kuponów, promocji i ofert, upraszczając zakupy i gwarantując oszczędności - zarówno w portfelu, jak i czasie.

Część Discountify

Pomagamy oszczędzać pieniądze podczas zakupów online. Dzięki naszemu doświadczeniu w znajdowaniu najlepszych kodów ra batowych i ofert, zapewniamy, że zawsze możesz cieszyć się wspaniałymi ofertami. Niezależnie od tego, czy szukasz odzieży, elektroniki, podróży czy czegokolwiek innego, mamy prawie wszystkie kody rabatowe, których potrzebujesz!

Nasi partnerzy

Oszczędzaj w ponad 200 firmach

W NajlepszyRabat.pl nasi eksperci codziennie dokładają wszelkich starań, aby zebrać najlepsze oferty z ponad 200 sklepów. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze dostarczać Ci najbardziej aktualne kody rabatowe i oferty, abyś mógł konsekwentnie korzystać z najnowszych ofert i oszczędzać pieniądze podczas zakupów. Wśród sklepów internetowych, dla których zbieramy kody rabatowe są eKobieca, 2407, The North Face oraz KFC.

Discountify działa w 40 krajach

Ponad 20 000 użytkowników miesięcznie

Odwiedzający oszczędzają 2 miliony euro rocznie

Historia Discountify

W 2014 roku, Ikzegkorting.nl został uruchomiony jako miejsce docelowe dla kodów rabatowych, z jednym celem: aby zapewnić najlepsze oferty dla Holendrów. Stale się rozwijaliśmy, zbudowaliśmy wiarygodną reputację i udostępniliśmy naszym użytkownikom cenne rabaty.

Począwszy od 2019 roku zaczęliśmy rozwijać nasze skrzydła na arenie międzynarodowej. Uruchomiliśmy portale w Szwecji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Niemczech, co pozwoliło nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pomóc jeszcze większej liczbie osób w oszczędzaniu pieniędzy online.

Ten krok w kierunku międzynarodowej ekspansji był tylko początkiem. Obecnie nasze strony z kuponami można znaleźć w ponad 40 krajach. Z każdym nowym krokiem pozostajemy wierni naszej misji pomagania ludziom w oszczędzaniu na całym świecie, dążąc do tego, aby stać się zaufanym źródłem rabatów i ofert, gdziekolwiek jesteś.

W Discountify nasza misja jest jasna: chcemy, aby zakupy były przyjemniejsze, tańsze i wygodniejsze dla każdego.

Nasi eksperci, działający z naszego biura w Holandii, przeszukują Internet w poszukiwaniu najlepszych ofert i rabatów. Przeszukują newslettery, media społecznościowe i oczywiście strony internetowe samych sklepów. Gdziekolwiek można znaleźć kod rabatowy, możesz być pewien, że zebraliśmy go na NajlepszyRabat.pl.

Dzięki tym wysiłkom nasi goście mogą zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy. Wraz z rozwojem sztucznej inteligencji, my również wykorzystaliśmy te technologie. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o naszym innowacyjnym podejściu.

Zrzut ekranu w 2014

Pierwsza wersja strony internetowej w 2014 r.

Zrzut ekranu w 2017

Przeprojektowanie strony internetowej w 2017 r.

Zrzut ekranu w 2021

Ostatnia aktualizacja strony w 2022 r.

Jak pomagamy oszczędzać pieniądze?

Najnowsze kody rabatowe

Dokładamy wszelkich starań, aby stale gromadzić i udostępniać najnowsze kody rabatowe i promocje, dzięki czemu zawsze możesz skorzystać z najnowszych ofert.

Wakacyjne oszczędności

Niezależnie od tego, czy jest to Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Matki czy Czarny Piątek, każdy specjalny okres wyprzedaży przyciąga naszą uwagę, ponieważ wiele sklepów ma tendencję do oferowania swoich rabatów podczas tych okazji.

Zorientowany na konsumenta

W Discountify jesteś naszym priorytetem. Bez względu na to, jakiego produktu szukasz, zawsze postaramy się znaleźć odpowiedni kod rabatowy dla Twoich ulubionych sklepów.

Ekskluzywne oferty

Czasami możemy zaoferować ekskluzywne kody rabatowe, które można znaleźć tylko u nas, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej.

Przyjazność dla użytkownika na pierwszym planie

Nasza strona internetowa została zaprojektowana z myślą o użyteczności i szybkości, dzięki czemu można łatwo znaleźć potrzebne kody rabatowe. Nieustannie wprowadzamy ulepszenia, aby to zapewnić. Nigdy nie przestajemy się rozwijać.

Wskazówki dotyczące oszczędzania

Zwiększ swoje doświadczenie zakupowe dzięki naszym praktycznym wskazówkom, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkich zakupach. Zapewniamy wskazówki dotyczące oszczędzania na ubezpieczeniach, artykułach spożywczych, prezentach i majsterkowaniu.

Eksperci ds. oszczędności AI = jeszcze więcej lepszych ofert

W NajlepszyRabat.pl zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług i zapewnienie naszym użytkownikom jeszcze lepszych wrażeń. Właśnie dlatego wykorzystujemy nowe technologie sztucznej inteligencji, aby pomóc naszym ekspertom w odkrywaniu i udostępnianiu najlepszych kodów rabatowych i promocji.

Inteligentne algorytmy wyszukiwania

Nasze algorytmy wyszukiwania oparte na sztucznej inteligencji nieustannie przeszukują Internet w celu znalezienia najbardziej aktualnych kodów rabatowych, zapewniając, że zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Ciągłe doskonalenie

Wykorzystywane przez nas systemy sztucznej inteligencji stale uczą się i doskonalą, gromadząc więcej danych i rozpoznając wzorce, dzięki czemu możemy być coraz bardziej dokładni i wszechstronni w odkrywaniu kodów rabatowych.

Personalizacja

Integrujemy zaawansowane technologie sztucznej inteligencji, aby stale ulepszać naszą stronę internetową. Gwarantuje to, że wyświetlane kody rabatowe i oferty stają się coraz bardziej odpowiednie dla kupujących.

Przewidywanie

Wykorzystując analizę predykcyjną, możemy identyfikować trendy zakupowe i przewidywać przyszłe przeceny.

Nasz zespół ekspertów

Nasz zespół składa się z ponad 10 osób, które codziennie ciężko pracują z całego świata, aby znaleźć i udostępnić najnowsze kody rabatowe i oferty. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawdzanie kodów, odkrywanie nowych ofert, czy ulepszanie naszej strony internetowej, zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jak zarabiamy pieniądze

W NajlepszyRabat.pl zarabiamy dzięki marketingowi afiliacyjnemu. Gdy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem naszej strony internetowej, korzystając z udostępnionego przez nas kodu rabatowego lub oferty, otrzymujemy niewielką prowizję od sklepu. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami dla użytkownika i umożliwia nam dalsze ulepszanie naszych usług i utrzymywanie naszych systemów.