Sklepy

Sephora
13 kody rabatowe
eyerim
17 kody rabatowe
Alensa
6 kody rabatowe
Zegarownia
23 kody rabatowe
Peek & Cloppenburg
28 kody rabatowe

Ludzie dużo szukają tych sklepów

Regulamin

Na tej stronie znajdziesz regulamin naszej witryny, udostępniony przez International Coupon Network. W niniejszych ogólnych warunkach wskazujemy, na jakich warunkach oferujemy Ci informacje na naszej stronie internetowej.

Własność intelektualna

Korzystanie z informacji na tej stronie jest bezpłatne, o ile nie kopiujesz, nie rozpowszechniasz ani nie wykorzystujesz lub niewłaściwie wykorzystujesz te informacje. Ponowne wykorzystanie informacji zawartych na tej stronie jest dozwolone wyłącznie zgodnie z przepisami bezwzględnie obowiązującego prawa.

Niedozwolone jest ponowne wykorzystywanie tekstu, materiałów fotograficznych lub innych materiałów na tej stronie bez wyraźnej pisemnej zgody. Własność intelektualna należy do International Coupon Network lub prawowitego właściciela, jeśli zdjęcie zostało zakupione.

W przypadku cen na naszej stronie internetowej staramy się jak najdokładniej odzwierciedlać rzeczywistość i zamierzone ceny. Błędy, które się pojawiają i są rozpoznawalne jako błędy programistyczne lub literowe, nigdy nie stanowią powodu do żądania lub zakładania umowy lub umowy z.

Międzynarodowa sieć kuponów stara się, aby witryna była jak najbardziej aktualna. Jeśli pomimo tych wysiłków informacje lub treści na tej stronie są niekompletne lub nieprawidłowe, nie możemy ponosić za to żadnej odpowiedzialności.

Informacje i/lub produkty na tej stronie są oferowane bez jakiejkolwiek formy gwarancji i/lub roszczenia co do poprawności. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, usunięcia lub ponownego opublikowania tych materiałów bez uprzedniego powiadomienia. IkZegKorting.nl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zawarte na stronach internetowych, do których odsyłamy za pośrednictwem hiperłączy.

Zmiany

Jeśli te warunki ulegną zmianie, na tej stronie znajdziesz najnowszą wersję zastrzeżenia naszej witryny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego tekstu, możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected].